Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, Skratiškių g. 6, Biržai +370 668 760 68 info@btvmc.lt

Svetainės medis baltas

1234.png

Nauja projektinės veiklos kryptis – anglų kalbos kursai

     Biržų technologijų ir verslo mokymo centro projektinėje veikloje sėkmingai įgyvendinta nauja kryptis – anglų kalbos žinių tobulinimas mokytojams ir administracijos darbuotojams! 2023 m.  liepos 9 - 16 dienomis praktinio mokymo vadovė Vika Dabkevičienė, bibliotekos vedėja  Dalia Liaukevičienė ir profesijos mokytojos Lina Masonienė bei  Renata Kaminskienė - dalyvavo anglų kalbos tobulinimo kursuose  Kipre, Pafoso mieste pagal Erasmus + projekto Nr. 2022-1-LT01- KA121-VET-000066647 numatytas veiklas.

     Mokymus vedė puikus mokytojas Panos Koni, sugebėjęs taip organizuoti veiklas, kad užsiėmimas skirtas laikas prabėgdavo tarsi nejučia... Šiltas ir malonus bendravimas leido be baimės išlaisvinti jau turimus kalbėjimo gebėjimus. Intriguojančios, smagios, įtraukiančios ir nenuobodžios užduotys plėtė žodyną, sudėliojo svarbiausius gramatikos akcentus. O kiek naujo sužinota ne tik apie Kiprą, bet ir apie gimtąją Lietuvą, nes mokytojo Panos parinktos užduotys kasdien vis kuo nors nustebindavo (namų darbais taip pat). Panos Koni – puikus nuoširdaus domėjimosi žmonėmis, jų šalimi, kultūra ir kalba pavyzdys – buvo smagu mokytis ir tobulėti kartu.

     Visos stažuotės metu dalyviais rūpinosi projektų vadovė Jolanta Barscevičė, kuri stengėsi, kad ne tik visi organizaciniai klausimai būtų išspręsti, bet ir dalyvių įgytos žinios būtų praktiškai taikomos kasdienėse situacijose.

     Stažuotės metu teko dalyvauti ir pažintinėje išvykoje, kurios metu buvo aplankyta aukščiausia Kipro vieta – Olimpo kalnas, Millomerio krioklys, susipažinta su tradiciniais amatais Omodos kaimelyje, atsigaivinta Afroditės paplūdimyje.

     Įgytas žinias ir patobulintus įgūdžius liudija ne tik Europass pažymėjimai.  Lieka ilgam į širdį įsirėžusi patirtis: nauja šalis, savita gamta, kultūra ir istorija, puikus mokytojas Panos Koni, žavinga vadovė Jolanta Barscevičė, šilti Pafoso miestelio žmonės, kolegos iš Kupiškio TVM!

Dalia Liaukevičienė

TVARKARASTIS MYGTUKAS

MANO DIENYNAS MYGTUKAS

MOODLE MYGTUKAS

PAMOKU LAIKAS

 

Renginių kalendorius 2024

 

Pilietiškumo mokykla LOGO

LoveJob logotipas

pranesk apie patycias124

sveikata1.gif

mukiskarjeralogo

SUSISIEKITE SU MUMIS

Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Skratiškių g. 6, LT-41156 Biržai
Telefonas: (8 450) 32 134
Mobilusis: +370 668 760 68
El. paštas: info@btvmc.lt
Kodas: 302643724

PVM kodas: LT100012838915

VAIZDO KANALAS

Sekite mus 

MES SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

Sekite mus