Naujienos

 

DSC 0223

Lai mūsų rankos kuria geresnį pasaulį

     Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16 – osios – Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje. Šių metų minėjimo simbolis – rankos.

     Idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

     Vabalninko skyriaus bendruomenė aktyviai įsijungė į jau tradicine tapusią pilietinę iniciatyvą. Kai kurių pamokų (dorinio ugdymo, lietuvių, užsienio kalbų), grupių valandėlių ir neformaliojo ugdymo užsiėmimų metu buvo diskutuojama apie tolerancijos reikšmę pasaulyje, bendruomenėje, asmeniniame gyvenime, kuriami Tolerancijos dienos simboliai.

     Po dviejų pamokų antro aukšto fojė grupės pristatė savo darbus, buvo apdovanoti aktyviausi Maisto banko akcijos dalyviai.

     Skirstėmės linkėdami vieni kitiems supratimo, kad tik visų mūsų - skirtingos, bet gera darančios - rankos sukurs geresnį pasaulį. Pasaulį be pykčio, be paniekos ar baimės. Pasaulį, kuriame jausimės vertingi patys ir vertinsime kitus...  

Skaityti daugiau...

 

 20171109 124026

Edukacinė išvyka į pajūrį

     Niūrus ir šlapias ruduo Lietuvoje šiemet gailėjo gražių, saulėtų dienų. Ir Vabalninko skyriaus bendruomenei jas teko gaudyte gaudyti, nes laukuose noko derlius, nuo rudeninių lapų gausos prašėsi išvaduojama mokyklos teritorija. Darbuotojams į pagalbą atskubėję mokiniai įveikė labai daug, o jų darbas neliko nepastebėtas. Darbščiausiems ir kantriausiems Želdinių tvarkytojo programos mokiniams organizuota edukacinė išvyka į pajūrį, kuria buvo siekiama tiek pažintinių, tiek ir specialybės dalykų mokymo tikslų. Išvykos metu mokiniai ne tik lankė Kretingos ir Palangos muziejų ekspozicijas, keliavo Palangos tiltu, pajūriu, bet ir susipažino su Kretingos muziejuje veikiančio Žiemos sodo bei Palangos Tiškevičių rūmų parko želdiniais,  architektūra, senamiesčiu, gilino žinias apie parkų įkūrimą, priežiūrą ir tvarkymą.

    Tikimės, kad edukacinėmis išvykomis už nuoširdų triūsą bus apdovanoti ir kitų specialybių mokiniai, tik jau kitu maršrutu ir su kitais mokymosi tikslais.

Skaityti daugiau...

 

 83 gr 1 vieta

Paaiškėjo tarpgrupinių vaikinų krepšinio varžybų nugalėtojai

      Lapkričio 14 d. baigėsi visą mėnesį trukęs tarpgrupinių vaikinų krepšinio varžybų maratonas ir paaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo pirmo kurso Technikos priežiūros verslo darbuotojo specialybės 83 gr. vaikinai.

      Antra vieta atiteko 72 gr. komandai, trečia – 71 gr. komandai.

Sveikiname nugalėtojus!

Skaityti daugiau...

 

 DSCF5644

Varžėsi būsimieji žemdirbiai

      Spalio 19 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko Respublikinis būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkursas „Ruoš ratus žiemą...2017“. Konkurso dalyviai - technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moksleiviai iš VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos, Anykščių technologijos mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Joniškio žemės ūkio mokyklos, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus.

      Į konkursą mokinius atlydėję ir juos ruošę mokytojai dalyvavo vertinimo komisijų darbe, o konkursantams teko įveikti po vieną teorinę ir 7 praktines užduotis. Kiekvienoje rungtyje geriausiai pasirodęs dalyvis buvo apdovanotas diplomu ir prizu.

Skaityti daugiau...

 

 DSC 0250

Mokytojų diena

 

Dar vasaros šilumos nepamiršusiais pirštais saulė suplėšė begalinio lietaus srautą...

Rudeninio vėjo gūsis nuklojo spalvotais lapais taką į mokyklą...

Gėlės mokinių rankose iš šypsenos visų veiduose...

Mažos mielos smulkmenėlės, pasitinkančios mokytoją jo darbo vietoje...

Linksma ir išradinga pamoka, kurioje mokytojai virto mokiniais...

Įspūdingas tortas, garuojančios kavos puodelis ir linksmas kolegiškas šurmulys...

Viešnagė atsinaujinusiame miesto muziejuje kartu su B. Sruogos gimnazijos mokytojais...

Tokios mažos smulkmenos, sujungtos nematomais širdies siūlais, virto didele dėlione – Mokytojų dienos švente!

Skaityti daugiau...

 

 DSC 8568

Vabalninko skyriaus bendruomenė tradicinėje rudens derliaus šventėje

       Rugsėjo 24 d. Vabalninko Žolinės aikštėje vyko tradicinė Vabalninko seniūnijos bendruomenių kiemelių rudens derliaus šventė. BTVMC Vabalninko skyriaus bendruomenė, kaip ir kasmet, aktyviai prisidėjo prie šios spalvingos šventės veiklų: įrengė spalvingą kiemelį, kūrė išradingą floristinį tautinės juostos fragmentą, prekiavo įvairiausiomis rudens gėrybėmis. Skyriaus bendruomenė buvo apdovanota padėkos raštais ne tik už dalyvavimą renginyje, bet ir gražiai tvarkomą įstaigos teritoriją, estetinį aplinkos puoselėjimą, originalių idėjų įgyvendinimą bei pastangas saugoti švarią ir tvarkingą viešąją erdvę.

Skaityti daugiau...

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema