Naujienos

 

 DSCF5303

Ūkininkavimo pradmenų kursai

     Nuo š.m. kovo 5 d. pradedama registracija į naują „Ūkininkavimo pradmenų“ kursų grupę savišvietos būdu.

     Papildomą reikalingą informaciją galite rasti BTVMC Vabalninko skyriaus internetinio puslapio nuorodoje   „Suaugusiųjų mokymas“

 

 DSC 0325

Tėvų susirinkimas

     Vasario 15 d. Vabalninko skyriuje vyko tėvų susirinkimas. Renginio pradžia buvo skirta atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimui. Pirmiausia mokytojai, mokiniai, tėvai, darbuotojai padabino mokyklos 80-mečio proga sodintą ąžuolą neformaliųjų užsiėmimų metu mokinių (vad. mokytoja D. Markutienė) pagamintomis trispalvėmis širdelėmis. Šios akcijos iniciatorė – neformaliojo ugdymo organizatorė Valentina Jarutienė.

Skaityti daugiau...

 

 DSC 0956

Vabalninkiečiai – naktiniame žygyje

     Biržų r. savivaldybės organizuotame naktiniame žygyje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Leliškių mūšio     73-ioms metinėms paminėti vasario 21 d. dalyvavo ir vabalninkiečiai – Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokytojai, mokiniai, darbuotojai, Vabalninko miesto gyventojai. Juos prisidėti prie akcijos paskatino ir subūrė BTVMC Vabalninko skyriaus vedėja Vilija Daukienė ir vyr. profesijos mokytoja Dalė Markutienė.

Skaityti daugiau...

 

 27708328 1866382830061099 1960604897 o

II vieta regioninėse vaikinų tinklinio varžybose

     Sausio 25 d. Panevėžio profesinio rengimo centre vyko Panevėžio regiono profesinių mokyklų vaikinų tinklinio varžybos. Dėl teisės vykti į respublikines profesinių mokyklų vaikinų tinklinio varžybas kovojo 5 komandos. Buvo žaidžiama ratų sistema.

     BTVMC Vabalninko skyriaus komandai pirmose varžybose teko susitikti su Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos komanda. Vyko atkakli ir principinga kova, bet ją rezultatu 2:1 laimėjo vabalninkiečiai.

     Antrose varžybose rezultatu 2:0 teko nusileisti šeimininkams – Panevėžio profesinio rengimo centro komandai.

     Trečios varžybos - su Panevėžio M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos komanda ir iškovota pergalė rezultatu 2:0.

     Pati atkakliausia kova vyko su kaimyninės Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda. Po įtemptos ir atkaklios kovos pavyko iškovoti pergalę rezultatu 2:1.

     Galutiniai varžybų rezultatai tokie:

     I vieta – Panevėžio profesinio rengimo centro komandai;

     II vieta – Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komandai;

     III vieta - Panevėžio M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos komandai.

     Garbinga antroji vieta regioninėse varžybose – tai visos komandos nuopelnas. Dėkojame šios komandos nariams: Remigujui Balčiūnui, Nerijui Bražinskui, Ričardui Petkevičiui, Nojui Vitinš, Artūrui ir Deivydui Prakaičiams, Aušriui Debenčiukui, Eligijui Kondratui, Klaidui Vaitaičiui ir linkime jiems sėkmės kitose varžybose!

 

 27604696 1490849694346988 1601798869 o

Stipriau už neapykantą

     Kiek neįprasta forma Vabalninke, sausio 27-28 dienomis, vyko rekolekcijos jaunimui šūkiu „Stipriau už neapykantą“. Jose dalyvavo virš 30 moksleivių iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko ir Biržų skyrių, Vabalninko B.Sruogos gimnazijos.

     Rekolekcijas padėjo pravesti Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos tarnaičių kongregacijos jauna sesuo Jolita Šarkaitė ir keletas bendraminčių iš jaunimo komandos. Tad ir rekolekcijų principas buvo „Jaunimas - jaunimui“, o jų mintis – socialinė programa, paremta krikščioniškomis vertybėmis, padėjo susipažinti jaunimui su smurto formomis mokykloje, šeimoje, su liudytojais. Jaunimas dalyvavo mokymuose, žaidė, piešė, giedojo, žiūrėjo filmus, dalinosi mintimis. Užsiėmimai vyko kartu ir grupelėmis.

Skaityti daugiau...

 

 DSC 0270

Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"

     Sausio 12 d. Vabalninko skyriaus languose dešimčiai minučių sutvisko vilties ir atminimo žvakutės. Taip skyriaus bendruomenė prisijungė prie jau vienuoliktą kartą organizuojamos pilietinės iniciatyvos "Atminti gyva, ne liudija". Po pirmos pamokos visi rinkosi antrojo aukšo foje, kur prisimindami žuvusius už Laisvę giedojo Tautišką giesmę, klausėsi šiai progai skirtų eilėraščių ir istorinės informacijos, Sausio 13-osios įvykių liudininkės socialinės pedagogės Vilmos Indriliūnaitės prisiminimų.

     Renginio dalyvių rimtis, susikaupimas ir sutelktumas tvirtino: ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę!

Skaityti daugiau...

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema