Naujienos

Mokinių atostogos

smile

            Žiemos atostogos vasario 19 d. – vasario 23 d.

      Pamokos prasideda vasario 26 d.

      75, 76, 77, 57, 58, 59 gr. mokiniams atostogos neskiriamos.

 

 27708328 1866382830061099 1960604897 o

II vieta regioninėse vaikinų tinklinio varžybose

     Sausio 25 d. Panevėžio profesinio rengimo centre vyko Panevėžio regiono profesinių mokyklų vaikinų tinklinio varžybos. Dėl teisės vykti į respublikines profesinių mokyklų vaikinų tinklinio varžybas kovojo 5 komandos. Buvo žaidžiama ratų sistema.

     BTVMC Vabalninko skyriaus komandai pirmose varžybose teko susitikti su Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos komanda. Vyko atkakli ir principinga kova, bet ją rezultatu 2:1 laimėjo vabalninkiečiai.

     Antrose varžybose rezultatu 2:0 teko nusileisti šeimininkams – Panevėžio profesinio rengimo centro komandai.

     Trečios varžybos - su Panevėžio M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos komanda ir iškovota pergalė rezultatu 2:0.

     Pati atkakliausia kova vyko su kaimyninės Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda. Po įtemptos ir atkaklios kovos pavyko iškovoti pergalę rezultatu 2:1.

     Galutiniai varžybų rezultatai tokie:

     I vieta – Panevėžio profesinio rengimo centro komandai;

     II vieta – Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komandai;

     III vieta - Panevėžio M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos komandai.

     Garbinga antroji vieta regioninėse varžybose – tai visos komandos nuopelnas. Dėkojame šios komandos nariams: Remigujui Balčiūnui, Nerijui Bražinskui, Ričardui Petkevičiui, Nojui Vitinš, Artūrui ir Deivydui Prakaičiams, Aušriui Debenčiukui, Eligijui Kondratui, Klaidui Vaitaičiui ir linkime jiems sėkmės kitose varžybose!

 

 27604696 1490849694346988 1601798869 o

Stipriau už neapykantą

     Kiek neįprasta forma Vabalninke, sausio 27-28 dienomis, vyko rekolekcijos jaunimui šūkiu „Stipriau už neapykantą“. Jose dalyvavo virš 30 moksleivių iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko ir Biržų skyrių, Vabalninko B.Sruogos gimnazijos.

     Rekolekcijas padėjo pravesti Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos tarnaičių kongregacijos jauna sesuo Jolita Šarkaitė ir keletas bendraminčių iš jaunimo komandos. Tad ir rekolekcijų principas buvo „Jaunimas - jaunimui“, o jų mintis – socialinė programa, paremta krikščioniškomis vertybėmis, padėjo susipažinti jaunimui su smurto formomis mokykloje, šeimoje, su liudytojais. Jaunimas dalyvavo mokymuose, žaidė, piešė, giedojo, žiūrėjo filmus, dalinosi mintimis. Užsiėmimai vyko kartu ir grupelėmis.

Skaityti daugiau...

 

 DSC 0270

Pilietinė iniciatyva "Atmintis gyva, nes liudija"

     Sausio 12 d. Vabalninko skyriaus languose dešimčiai minučių sutvisko vilties ir atminimo žvakutės. Taip skyriaus bendruomenė prisijungė prie jau vienuoliktą kartą organizuojamos pilietinės iniciatyvos "Atminti gyva, ne liudija". Po pirmos pamokos visi rinkosi antrojo aukšo foje, kur prisimindami žuvusius už Laisvę giedojo Tautišką giesmę, klausėsi šiai progai skirtų eilėraščių ir istorinės informacijos, Sausio 13-osios įvykių liudininkės socialinės pedagogės Vilmos Indriliūnaitės prisiminimų.

     Renginio dalyvių rimtis, susikaupimas ir sutelktumas tvirtino: ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę!

Skaityti daugiau...

 

 DSC 0205

Gerumą širdyje auginkim

     Į padėkos vakarą tokiu pavadinimu metams baigiantis pakvietė Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus bendrabučio aktyvas ir darbuotojai.

     Tradiciška Advento susikaupimo tąsa, susitaikymas, padėka ir simbolinio Kūčių stalo bendrystė – tapo pagrindiniais šio vakaro akcentais. Renginio vedėjai mokiniai Donata ir Kornelijus uždegta žvakute ir skaitomomis eilėmis pakvietė visus susikaupimui, o bendrabučio auklėtojas Boleslovas Marcikonis prisiminė prabėgusius metus, nuveiktus darbus, pasidžiaugė pasiekimais ir bendryste.   Vakaro metu skambėjo Vabalninko kultūros namų darbuotojų atliekamos giesmės, susirinkusius sveikino laikinai einantis direktoriaus pareigas Dainius Žukauskas, skyriaus vedėja Vilija Daukienė. Administracija įteikė padėkas bendrabučio darbuotojams: auklėtojui Boleslovui Marcikoniui, budėtojoms Dalei Mikėnienei, Anicetai Grikinienei, Dianai Vasiliauskienei, Stasei Čyžienei, darbuotojai Reginai Čirvydienei. Mokiniams įteikė padėkas už pačius įvairiausius nuopelnus: puikiai tvarkomą kambarį, gyvenimą be žalingų įpročių, gebėjimą sugyventi, aktyviai įsijungti į veiklas ir kitus kokybiškam bandrabūviui taip svarbius įpročius. Neaplenkė renginio ir Kalėdų senis su dovanų maišu!

Skaityti daugiau...

 

DSC 0223

Lai mūsų rankos kuria geresnį pasaulį

     Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16 – osios – Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje. Šių metų minėjimo simbolis – rankos.

     Idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

     Vabalninko skyriaus bendruomenė aktyviai įsijungė į jau tradicine tapusią pilietinę iniciatyvą. Kai kurių pamokų (dorinio ugdymo, lietuvių, užsienio kalbų), grupių valandėlių ir neformaliojo ugdymo užsiėmimų metu buvo diskutuojama apie tolerancijos reikšmę pasaulyje, bendruomenėje, asmeniniame gyvenime, kuriami Tolerancijos dienos simboliai.

     Po dviejų pamokų antro aukšto fojė grupės pristatė savo darbus, buvo apdovanoti aktyviausi Maisto banko akcijos dalyviai.

     Skirstėmės linkėdami vieni kitiems supratimo, kad tik visų mūsų - skirtingos, bet gera darančios - rankos sukurs geresnį pasaulį. Pasaulį be pykčio, be paniekos ar baimės. Pasaulį, kuriame jausimės vertingi patys ir vertinsime kitus...  

Skaityti daugiau...

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema