btvmc vsa

Naujienos

 

  DSC0083

DEKORATYVINIO ŽELDINIMO IR APLINKOS TVARKYMO VERSLO DARBUOTOJAS

     Nuo 2018/2019 mokslo metų mokiniai, turintys pagrindinį išsilavinimą, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje kartu su viduriniu išsilavinimu galės įgyti ir Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo specialybę.

     Pagrindinis šios modulinės programos tikslas – parengti kvalifikuotą dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotoją, gebantį dirbti samdomą želdynų įrengimo ir priežiūros darbą valstybinėse ar individualiose įmonėse ir (arba) savarankiškai organizuoti ir vykdyti veiklą susijusią su želdynų įrengimu ir priežiūra, dekoratyvinių augalų auginimu, priežiūra bei realizavimu.

     Būsimieji dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojai mokomi: pažinti, dauginti, auginti, formuoti dekoratyvinius augalus, paruošti teritoriją želdynų įrengimui, įrengti ir prižiūrėti želdynus bei mažosios architektūros elementus, naudoti mechanizmus ir techniką skirtą želdynų įrengimui ir priežiūrai, įveisti sodą, prižiūrėti bites, paruošti verslo planą ir jį įgyvendinti.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

Absolventų išleistuvės

 

0
0
0
s2smodern

 

 Technologinis

TECHNOLOGIJŲ MOKYKLINIS BRANDOS EGZAMINAS

     Daugiau nei tris mėnesius technikos priežiūros verslo darbuotojo profesijos mokiniai tobulino ir brandino savo idėjas, o gegužės 17, 18 dienomis pristatė savo žinių ir gebėjimų rezultatus - technologijų mokyklinio brandos egzamino darbus.

     Vabalninko skyriuje technologijų egzaminą pasirinko laikyti 38 mokiniai. Trims mokiniams pritrūko laiko įgyvendinti savo pasirinktoms idėjoms.

     Mokinius projektuojant, gaminant egzamino baigiamojo darbo produktą ir rengiant egzamino baigiamojo darbo aprašą stebėjo, konsultavo ir vertino mokantys mokytojai Dalia Janulytė, Almantas Janušonis, Vidmantas Kupčinskas ir Tadas Špokas.

     Mokiniai išlaikę technologijų egzaminą, kylant savo karjeros kalno viršūnėn jau peržengė vienu laipteliu aukštyn.

Vertinimo komisijos pirmininkė Dalia Janulytė

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 DSCF8857

Jaunasis žemės ūkio specialistas 2018

     Gegužės 15 d. Biržų TVMC Vabalninko skyriaus moksleiviai Andrius Masilionis (71 gr.) ir Nerijus Brazinskas (83 gr.) kartu su profesijos mokytoju Tadu Špoku dalyvavo Alantos technologijos ir verslo mokykloje vykusiame kasmetiniame respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis žemės ūkio specialistas 2018“.

     Konkurse dalyvavo 27 mokiniai iš 15 mokyklų. Jaunieji specialistai demonstravo savo žinias bei įgūdžius keturiose rungtyse: teorijos, figūrinio vairavimo su traktoriumi John Deer bei Deutz-fahr ir suvirinimo užduotyje.

      Kol lietui lyjant mokiniai varžėsi, jų mokytojai dalyvavo edukacinėje programoje Balninkuose bei aplankė Alantos dvarą.

     Skyriaus komanda iš konkurso grįžo puikiai nusiteikusi. Nors prizinių vietų ir nebuvo užimta, tačiau dalyvavimas tokio lygio konkursuose skatina pasitikėjimą savimi ir norą tobulėti.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 DSC 0699

Draugiškos svarsčio kilnojimo varžybos

     Balandžio 18 d. Vabalninko skyriuje vyko draugiškos vaikinų svarsčio kilnojimo varžybos tarp Kupiškio TVM ir Vabalninko skyriaus moksleivių.

    Atidarydamas varžybas jų organizatorius ir iniciatorius kūno kultūros mokytojas metodininkas Henrikas Mejeras kalbėjo, kad susidomėjimas šia sporto šaka Panevėžio regione tarp profesinių mokyklų pastebimai mažėja, todėl labai džiugu, kad į vabalninkiečių iniciatyvą atsiliepė kaimynai Kupiškio TVM. Varžybose dalyvavo 20 savo jėgas panorusių išbandyti moksleivių.

     Varžybų nugalėtojais skirtingose svorio kategorijose tapę  moksleiviai buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos medaliais.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

 

 30707601 1595470333840880 131724258966503424 o

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA

     Balandžio 13 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokiniai Karolina Orlinytė (74 gr.) ir Ignas Sermontis (74 gr.) dalyvavo Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje vykusioje informacinių technologijų olimpiadoje ,,IT žvilgsnis per profesijos prizmę". Kol mokiniai dirbo prie kompiuterių, mokytojams, lydėjusiems mokinius į šį konkursą, suorganizuota edukacinė išvyka į Rokiškio krašto muziejų. Taip pat šeimininkai aprodė ir mokyklos pasididžiavimą – pačių įrengtas klases, dirbtuves ir puikią sporto salę.

     Pirmąją vietą olimpiadoje užėmė Žygimantas Vaicekauskas, Panevėžio M. Rimkevičiaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokinys. Antroji vieta atiteko Karolinai Orlinytei, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokinei, trečiąją vietą iškovojo Gintas Januševičius, Biržų technologijos ir verslo mokymo centro mokinys.

0
0
0
s2smodern
Skaityti daugiau...

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema