Naujienos

 DSC 0113

Mokslo ir žinių diena BTVMC Vabalninko skyriuje

        Rugsėjo 1-osios rytą į atnaujintas, rudens žiedais papuoštas klases rinkosi pirmakursiai, vyresniųjų kursų moksleiviai, tėveliai, mokytojai. Pirmųjų kursų moksleiviai susipažino su grupių vadovais, dalinosi vasaros atostogų įspūdžiais, aptarė planus ateičiai.

      10 val. aktų salėje prasidėjo oficiali Mokslo ir žinių dienos šventė.  Skyriaus vedėja Vilija Daukienė pasidžiaugė sėkmingai įvykdytu pirmakursių komplektavimu, priminė visiems gilias mokyklos tradicijas, pristatė pirmųjų kursų grupių vadovus, mokomųjų dalykų mokytojus. Įsakymą dėl moksleivių priėmimo perskaitė bibliotekos vedėja Dalia Liaukevičienė.

      Oficialioji dalis baigėsi sustojus bendrai nuotraukai.

Skaityti daugiau...

 

Ūkininkų dėmesiui!

     Nuo  š.m. spalio 2 dienos Biržų TVMC Vabalninko skyriuje  pradedama  registracija  į naują  „Ūkininkavimo pradmenų“  kursų grupę savišvietos būdu. Kompetencijų vertinimas  planuojamas  spalio 20 d.

     Informacija pasiteirauti tel. (8 450) 54332, mob. 8 616 52443.

      Plačiau apie kursus adresu: Ūkininkavimo pradmenų mokymo programa (kodas 261062110)

 21247799 1450476554988435 408328737 o

Geltonasis autobusas Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje

           Švietimo ir mokslo ministerija skyrė naują 19 vietų mokyklinį Iveco Daily markės autobusą Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui.  Geltonasis autobusas rugpjūčio 29 d. iš Vilniaus Katedros aikštės atriedėjo į Biržų TVMC Vabalninko skyrių. Šis įvykis svarbus Centro ir ypač Vabalninko skyriaus bendruomenei, siekiant užtikrinti saugų mokinių pavėžėjimą. Dėl galimybės Biržų TVMC  turėti geltonąjį autobusiuką, kuris daugiausia būtų naudojamas Vabalninko skyriaus mokiniams pavėžėti, imta kalbėti su tuometiniu Švietimo ir mokslo ministrės patarėju Ritu Vaiginu. Šiandien esame dėkingi už dar vieną jo rūpesčiu įgyvendintą Vabalninko skyriaus bendruomenės lūkestį.

           Geltonasis autobusas  ne tik užtikrins saugų mokinių pavėžėjimą, bet ir suteiks galimybę didesniam mokinių skaičiui dalyvauti įvairiose neformaliojo ugdymo veiklose, ekskursijose, varžybose, profesinio meistriškumo konkursuose ir pan.

BTVMC Vabalninko skyriaus informacija

Skaityti daugiau...

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema