Naujienos

 

 DSCF8857

Jaunasis žemės ūkio specialistas 2018

     Gegužės 15 d. Biržų TVMC Vabalninko skyriaus moksleiviai Andrius Masilionis (71 gr.) ir Nerijus Brazinskas (83 gr.) kartu su profesijos mokytoju Tadu Špoku dalyvavo Alantos technologijos ir verslo mokykloje vykusiame kasmetiniame respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis žemės ūkio specialistas 2018“.

     Konkurse dalyvavo 27 mokiniai iš 15 mokyklų. Jaunieji specialistai demonstravo savo žinias bei įgūdžius keturiose rungtyse: teorijos, figūrinio vairavimo su traktoriumi John Deer bei Deutz-fahr ir suvirinimo užduotyje.

      Kol lietui lyjant mokiniai varžėsi, jų mokytojai dalyvavo edukacinėje programoje Balninkuose bei aplankė Alantos dvarą.

     Skyriaus komanda iš konkurso grįžo puikiai nusiteikusi. Nors prizinių vietų ir nebuvo užimta, tačiau dalyvavimas tokio lygio konkursuose skatina pasitikėjimą savimi ir norą tobulėti.

Skaityti daugiau...

 

 DSCF5303

Ūkininkavimo pradmenų kursai

     Nuo  š.m. gegužės 2  dienos Biržų TVMC Vabalninko skyriuje  pradedama registracija  į naują  „Ūkininkavimo pradmenų“  kursų grupę savišvietos būdu.

     Kompetencijų vertinimas  planuojamas  gegužės 29 d. 

     Informacija pasiteirauti tel.(8-450) 54332, (8-616) 52443.

     Papildomą reikalingą informaciją galite rasti BTVMC Vabalninko skyriaus internetinio puslapio nuorodoje   „Suaugusiųjų mokymas“

 

 DSC 0699

Draugiškos svarsčio kilnojimo varžybos

     Balandžio 18 d. Vabalninko skyriuje vyko draugiškos vaikinų svarsčio kilnojimo varžybos tarp Kupiškio TVM ir Vabalninko skyriaus moksleivių.

    Atidarydamas varžybas jų organizatorius ir iniciatorius kūno kultūros mokytojas metodininkas Henrikas Mejeras kalbėjo, kad susidomėjimas šia sporto šaka Panevėžio regione tarp profesinių mokyklų pastebimai mažėja, todėl labai džiugu, kad į vabalninkiečių iniciatyvą atsiliepė kaimynai Kupiškio TVM. Varžybose dalyvavo 20 savo jėgas panorusių išbandyti moksleivių.

     Varžybų nugalėtojais skirtingose svorio kategorijose tapę  moksleiviai buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos medaliais.

Skaityti daugiau...

 

 30707601 1595470333840880 131724258966503424 o

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA

     Balandžio 13 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokiniai Karolina Orlinytė (74 gr.) ir Ignas Sermontis (74 gr.) dalyvavo Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje vykusioje informacinių technologijų olimpiadoje ,,IT žvilgsnis per profesijos prizmę". Kol mokiniai dirbo prie kompiuterių, mokytojams, lydėjusiems mokinius į šį konkursą, suorganizuota edukacinė išvyka į Rokiškio krašto muziejų. Taip pat šeimininkai aprodė ir mokyklos pasididžiavimą – pačių įrengtas klases, dirbtuves ir puikią sporto salę.

     Pirmąją vietą olimpiadoje užėmė Žygimantas Vaicekauskas, Panevėžio M. Rimkevičiaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokinys. Antroji vieta atiteko Karolinai Orlinytei, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokinei, trečiąją vietą iškovojo Gintas Januševičius, Biržų technologijos ir verslo mokymo centro mokinys.

Skaityti daugiau...

 

 2018 saugus kelyje

II-oji vieta konkurse “Saugus kelyje“

     2018 m. balandžio 11 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos antro kurso mokiniai: Erikas Galiauskas, Edgaras Čyžas ir Giedrius Levanas, vadovaujami instruktoriaus Vidmanto Mėdžiaus, dalyvavo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos organizuotame konkurse „Saugus kelyje“.

     Šio prevencinio renginio tikslas – ugdyti eismo dalyvių kultūrą keliuose bei atkreipti dėmesį į jaunų vairuotojų pavojingą, lengvabūdišką elgesį prie vairo. Konkurso dalyviai turėjo ne tik pasitikrinti teorines žinias – išspręsti 30 klausimų tęstą, bet ir dalyvauti praktinėse užduotyse.

     Puikias teorines žinias ir praktinius įgūdžius konkurse pademonstravęs Vabalninko skyriaus moksleivis Giedrius Levanas iškovojo antrąją vietą.  

    Tokio pobūdžio konkursai yra labai naudingi ir svarbūs mokiniams ne tik dėl galimybės pasitikrinti teorines žinias, praktinius vairavimo įgūdžius, bet ir įtvirtinant atsakingo elgesio vairuojant transporto priemonę svarbą.

 

 FB IMG 1523943397560

Teisinių žinių konkursas

   Balandžio 11 d. Vabalninko skyriaus komanda „Gaja“ (pirmo kurso moksleiviai Karolina Orlinytė, Julius Juzeliūnas, Petras Dambrauskas, Nerijus Brazinskas, Benas Gabėnas) ir  vyresnioji teisės pagrindų mokytoja Danguolė Repečkienė dalyvavo moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmame etape, kurį organizavo Biržų rajono policijos komisariatas ir Biržų švietimo pagalbos tarnyba. Moksleiviai atliko komandines protmūšio užduotis ir užėmė III vietą.

 

Jie gali jums padėti

Pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos telefonai

 

Plačiau
Pagalba internete

Psichologinė pagalba internetu

 

Plačiau
Policijos komisariatas

Biržų rajono policijos komisariatas

 

Plačiau
Psichologinės konsultacijos

Biržų švietimo pagalbos tarnyba

 

Plačiau

Projektai

Nuorodos

Kokybės vadybos sistema