Nuo mažo daigelio iki aukštos kokybės medienos gaminių ....
 DSC 0266a

      Per ikiprofesinio mokymo pamokas devintokai ir toliau susipažįsta su įvairiomis profesijomis. Jau iš vakaro sekėme orų prognozes ir tikėjomės, kad oras bus geras ir lietus su žaibais mūsų neužklups. Suplanavę ekskursijas po miesto įmones, norėjome kuo daugiau pasivaikščioti ir į jas nuvykti ne autobusu, bet pėsčiomis.

Skaityti toliau

Pateiktas projektas pripažintas tinkamu
 logo erasmus plusa

      Švietimo mainų paramos fondas paskelbė 2018 m. pagal Erasmus+ programą finansuojamų projektų rezultatus. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro pateiktas projektas pripažintas tinkamu ir gavo finansavimą!!! Mokinių, mokytojų, administracijos specialistų mobilumas tęsis... http://www.erasmus-plius.lt/…/paskelbti-2018-m-erasmus-bend…

Muziejaus naktyje
 DSC 0178a

      Mes mėgstame leisti laisvalaikį virtuvėje, nebijome naujų iššūkių. "Muziejaus nakties" renginio metu gegužės 19 d. 65 grupės virėjos Eglė Tuomaitė, Sandra Širmelytė, Monika Anisimovaitė su mokytojomis Vitalija Pociūniene ir Renata Kaminskiene vaišino biržiečius ir miesto svečius improvizuotoje tarpukarinėje arbatinėje. Tapome išmoningosiomis šeimininkėmis, pristačiusiomis "Pienių" ir "Rabarbarų" pyragus. Džiaugiamės surinkusios daugiausiai biržiečių balsų ir išrinktos geriausiomis vakaro šeimininkėmis.

Skaityti toliau

Saldi padėka
 DSC 0078a

      Gegužė. Pražysta pievos pienių žiedais. Alyvų krūmai pasidabina žiedų kekėmis ir visi suprantame, kad artėja mokslo metų pabaiga, paskutinis skambutis, kai teks atsisveikinti su mokykla. Suvirpa širdis. Ir graudu, ir iškilminga.  Esu dvyliktokė.

Skaityti toliau

Stažuotė Tenerifeje su ERASMUS+
 20180425 132535a

      Tenerifė – Ispanijos vulkaninė sala, didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, kurioje pagal  „Profesinės patirties ir tarptautiškumo plėtra su Erasmus +“ Nr. 2017-1-LT01-KA116-035122 projektą, į stažuotę Ispanijoje, Tenerifėje, Puerto de la Kruzo mieste, „Temis Education“  organizacijoje buvo išvykę penki profesijos mokytojai iš Biržų technologijų ir verslo mokymo centro.

Skaityti toliau

Projekto „Tavo žvilgsnis“ 2018 nugalėtojai
 akis3

      VKIF paskelbė mokinių, apdovanotų  projekto „Tavo žvilgsnis“ diplomais, sąrašą. Tarp jų ir mūsų Centro mokiniai.

Už iliustraciją :       

Skaityti toliau