Renginys Panevėžio profesinio rengimo centre Lietuvos šimtmečiui paminėti „Žinau. Gebu. Kuriu“
 DSC 0388a

      BTVMC bendrojo lavinimo dalykų (lietuvių k., anglų k., matematikos ir istorijos) mokytojai ir mokiniai kovo 14 dieną buvo pakviesti į VŠĮ Panevėžio profesinio rengimo centro renginį Nepriklausomos Lietuvos šimtmečiui paminėti „Žinau. Gebu. Kuriu“. Renginio tikslas buvo įteikti šiai sukakčiai savo Šimtmečio dovanas: dalintis gebėjimais, kurie skatintų siekti savo tikslų, suburti žmones, skatinti pilietiškumą, stiprinti ryšius, mokytis švęsti nacionalines šventes.

Skaityti toliau

Mokinių krepšinio pirmenybės
 DSC 0602a

      2018-03-08 prasidėjo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių žaidynių krepšinio pirmenybės. Jose puikiai startavo Biržų TVMC vaikinų komanda, rezultatu 105-75, nugalėję Zarasų ŽŪM komandą. Mūsų centro kamandai atstovavo ir taškus pelnė šie mokiniai: Daivaras Dulkė - 41 tšk. Aurimas Jocas - 28 tšk. Domas Varza - 17 tšk. Lukas Viržintas - 13 tšk. Lukas Šimėnas - 3 tšk. Ernestas Domkūnas - 4 tšk. Aldas Palaima Silvestras Pačešiūnas.

Skaityti toliau

Nacionalinis ekonomikos egzaminas
 DSC 0749a

      2018 m. kovo 13 d. vyko nacionalinis ekonomikos egzaminas, kuriame aktyviai dalyvavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Biržų skyriaus mokiniai, vadovaujami ekonomikos mokytojos Gražvydos Kubilienės. Egzamino metu atsakydami į pateiktus klausimus mokiniai ne tik patikrino savo įgytas žinias, bet ir sužinojo kokiose temose dar reikia tobulėti. Rezultatais nudžiugino 2 kurso mokiniai: Loreta Dobilevičienė, Paulius Družinskas, Tomas Drevinskas, Gintas Januševičius.

Skaityti toliau

Mūsų laisvei jau 100 metų
01a

      Šiandien gimtadienį švenčia ne tik Lietuva, bet ir kiekvienas jos pilietis. Drąsiai ženkime į naują šimtmetį, kartu švęskime, pažinkime ir kurkime! Jauskimės laisvi, dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais, tikėkime ir būkime įkvėpti ateities!

      Atkurtą Lietuvą 100-mečio proga savo darbais sveikina Biržų technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė.

Skaityti toliau

BTVMC bendruomenė kartu paminėjo Lietuvos gimtadienį
 DSC 0739a

      Tradicine jau tapusi „Spalvotoji savaitė“ kvietė visus BTVMC bendruomenės narius Kovo 6,7 ir 8 dienomis pasipuošti trispalviais akcentais.

      Kovo 9d. visi mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami išbandyti savo jėgas istorinėje viktorinoje „Ar žinai?“

Skaityti toliau

Regioninio turnyro čempionai

 

 IMG 20180209 190449a

      Biržų technologijų ir verslo mokymo centro krepšininkų komanda – regioninio turnyro čempionai! Vasario mėn. 9 d. BTVMC vaikinų komanda dalyvavo regioniniame krepšinio turnyre Kupiškio TVM mokykloje. Rungtyniavo 4 komandos, buvo žaidžiama du kėlinukai po 12 min. Pirmas rungtynes mūsiškiai žaidė su Panemunėlio komanda ir nugalėjo ją rezultatu 70:31. Antrose rungtynėse buvo įveikta Vabalninko miestelio vyrų komanda – 78:36. Trečiose rungtynėse pasiekta įtikinama pergalė prieš Kupiškio TVM rezultatu 81:35. BTVMC vaikinų komandos garbę gynė šie krepšininkai: L. Viržintas, A. Palaima, D. Dulkė, S. Pačesiūnas, D. Varza, A. Jocas. Sveikiname nugalėtojus!

Skaityti toliau