Mielas absolvente!
 erasmus

      Sunku įsitvirtinti darbo rinkoje?

      Esi žingeidus ir nori patobulinti savo profesinius įgūdžius, 2018 m. baigei Biržų technologijų ir verslo mokymo centrą ir įgijai virėjo, konditerio, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo ar automobilių mechaniko specialybę?

      TAU yra galimybė savo praktinius įgūdžius patobulinti užsienyje. Biržų technologijų ir verslo mokymo centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos darbdavių konfederacija,  suteikia Tau galimybę dalyvauti Erasmus+ projekto veiklose ir praktinius įgūdžius tobulinti net 3 mėn. pasirinktoje užsienio šalyje.

      Visos išlaidos, susijusios su absolvento stažuote užsienyje (kelionės, nakvynės, vietinio transporto, maitinimo, draudimo), būtų dengiamos 100 % iš ERASMUS + projekto dotacijos lėšų.

      Susidomėjai? Rašyk Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambink tel. Nr. +37067719757, projektų vadovei Marytei.

I –os gimnazijos klasės netradicinė lietuvių kalbos pamoka – konferencija
 DSC 0600a

      Prieš tris savaites lietuvių kalbos mokytoja Asta Bacevičienė paskyrė namų darbams užduotį – pasirengti apibendrinamajam metiniam darbui. Užduotis mes galėjome pasirinkti savarankiškai (lietuvių kalbos arba literatūros). Rinkome medžiagą, ruošėmės, konsultavomės. Mokiniams, kuriems sekasi sunkiau, užduotis parengti padėjo auklėtoja socialinė pedagogė Laimutė Šlekienė.

Skaityti toliau

Diplomų įteikimo šventė
 DSC 0825a

      Biržų technologijų ir verslo mokymo centre birželio 29 d. vyko diplomų įteikimo šventė.

Skaityti toliau

Nuo mažo daigelio iki aukštos kokybės medienos gaminių ....
 DSC 0266a

      Per ikiprofesinio mokymo pamokas devintokai ir toliau susipažįsta su įvairiomis profesijomis. Jau iš vakaro sekėme orų prognozes ir tikėjomės, kad oras bus geras ir lietus su žaibais mūsų neužklups. Suplanavę ekskursijas po miesto įmones, norėjome kuo daugiau pasivaikščioti ir į jas nuvykti ne autobusu, bet pėsčiomis.

Skaityti toliau

„Profesinių įgūdžių ir gebėjimų plėtra su ERASMUS+“
 logo erasmus plusa

      Biržų technologijų ir verslo mokymo centras įgyvendino dvejus metus trukusį projektą „Profesinių įgūdžių ir gebėjimų plėtra su ERASMUS+“ Nr. 2016-1-LT01-KA102-023042.

Skaityti toliau

Muziejaus naktyje
 DSC 0178a

      Mes mėgstame leisti laisvalaikį virtuvėje, nebijome naujų iššūkių. "Muziejaus nakties" renginio metu gegužės 19 d. 65 grupės virėjos Eglė Tuomaitė, Sandra Širmelytė, Monika Anisimovaitė su mokytojomis Vitalija Pociūniene ir Renata Kaminskiene vaišino biržiečius ir miesto svečius improvizuotoje tarpukarinėje arbatinėje. Tapome išmoningosiomis šeimininkėmis, pristačiusiomis "Pienių" ir "Rabarbarų" pyragus. Džiaugiamės surinkusios daugiausiai biržiečių balsų ir išrinktos geriausiomis vakaro šeimininkėmis.

Skaityti toliau