Centro bendruomenė mokslo metus baigė smagia iškyla
 DSC 1150a

      Mokslo metus Biržų technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė baigė smagia iškyla gamtoje, Mantagailiškio dvare. Nuvykusius mus sužavėjo gražiai tvarkoma dvaro aplinka, daugybė karstinių įgriuvų su natūralia augmenija. Čia svetingai pasitiko sodybos šeimininkas ir supažindino su (montebolo) taisyklėmis. Žaidimas, kurio ankščiau nebuvome žaidę, suteikė daug emocijų. Po aktyvaus poilsio gamtoje nejautėme nuovargio, namo grįžome pakilios nuotaikos.

Skaityti toliau

Mokymo centras dalyvauja „Kompetencijų vaučerio" mokymo programoje
 logo verslilietuva

      Biržų technologijų ir verslo mokymo centras dalyvauja „Kompetencijų vaučerio" mokymo programoje. Kompetencijų vaučeris - mokymai įmonėms, taikant „Kompetencijų vaučerio" sistemą, skirtą didinti kvalifikacijos tobulinimo bei kompetentingumo plėtros galimybių prieinamumą įmonių darbuotojams. LR Ūkio ministerija ėmėsi iniciatyvos sudaryti įmonėms, vykdančioms veiklą ne trumpiau kaip vienerius metus, galimybes apmokyti darbuotojus tuo metu, kai to labiausiai reikia ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga geresniam prisitaikymui prie nuolat kintančių darbo rinkos reikalavimų. Tuo tikslu yra kuriamas Mokymo paslaugų teikėjų ir mokymo programų sąrašas.

Skaityti toliau

Žmogus be svajonių – kaip paukštis be sparnų!
 DSC 0963a

      Žmogus be svajonių – kaip paukštis be sparnų! Šiuo romantiniu leitmotyvu birželio 28 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centre prasidėjo tradicinė diplomų įteikimo šventė. Šventei savitumo suteikė tai, kad ji vyko aikštėje prie mokyklos. Gražus, šiltas vasariškas oras leido organizatorei įgyvendinti pagrindinę šventės idėją – mokinių svajones, užrašytas ant baltų lyg paukščio sparnai balionų, paleisti į žydrą dangų. Jie mokyklos absolventams, jų tėveliams, svečiams, mokytojams simbolizavo svajonių išsipildymą.

Skaityti toliau

„Tavo žvilgsnis 2017“
 tavo zvilksnis

      Jau ne pirmi metai BTVMC mokiniai dalyvauja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“.

         Šiais metais į šį projektą užsiregistravo 17 mokinių: 4 iliustruotojai ir 13 vertėjų iš anglų ar rusų kalbos. Labai gerai pasirodė iliustruotojai – visi tapo nugalėtojais. Jie apdovanoti diplomais. Turime ir 4 vertėjus, apdovanotus diplomais už labai gerai atliktą vertimą.

Skaityti toliau

Tarptautinės sklaidos renginys Biržų technologijų ir verslo mokymo centre
 aDSC 0709a

      Gegužės 30 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centre įvyko baigiamasis tarptautinės veiklos sklaidos renginys - praktinis seminaras „Profesinių įgūdžių ir gebėjimų plėtra su Erasmus+“.  Renginio metu aptarta Erasmus+ mobilumo projektų, koordinuotų Biržų TVMC, bei konsorciumo narių: Marijampolės PRC, Rokiškio, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės PVM ir ĮI Erasmus+ , vykdytų veiklų patirtis, nauda ir rezultatai.

Skaityti toliau

Bendradarbiavimo susitikimas
18222072

      Gegužės 5 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centras darbuotojai lankėsi Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla. Joje vyko bendradarbiavimo susitikimas, kuriame be biržiečių ir panevėžiečių dar dalyvavo Šiaulių Profesinio rengimo centro kolektyvas. Susitikimo programą sudarė trys dalys. Pirma dalis - prekybos sektoriaus profesinio mokymo programų įgyvendinimas Panevėžio M. Rimkevičaitės PVM sektoriniame praktinio mokymo centre, antra dalis - sportinė. Buvo varžomasi krepšinio, tinklinio, smiginio varžybose. Trečioji dalis - kultūrinė, edukacinė vyko Panevėžio siaurojo geležinkelio komplekse. Ačiū panevėžiečiams už puikų renginį!!!

Skaityti toliau